logo

+38(067)914-91-05   info@kamsab.com.ua
+38(044)501-31-89   м.Київ, вул.Євгена Сверстюка, 19 каб.503

Зворотній дзвінок!

OrbusNeich

У 2005 році, Neich Медицина придбала з давнім партнером Orbus, медичні технології для формування OrbusNeich.
Neich Медицина, заснована в 1979 році, мала сильну мережу дистрибуції і мала глибоке коріння в Азіатсько-Тихоокеанському інтервенційному медичному співтоваристві. Orbus медичні технології, засновані в 1996 році, мали свої достіженіяю наукових дослідженнях та розробці інтервенційних медичних пристроїв, маючи сильні зв'язки в Європейському медичному співтоваристві. Наші компанії злилися в OrbusNeich.

Ми вважаємо, що наші продукти змінять життя і доставлять кращу якість життя пацієнтів. Ми працюємо в тісній співпраці з нашими партнерами лікарів, щоб зрозуміти і задовольнити їх потреби і потреби своїх пацієнтів.

OrbusNeich Послуги

OrbusNeich представлена ​​у всьому світі, з нашої корпоративної штаб-квартири в Гонконзі. У нас є 12 регіональних офісів продажів, розташованих по всій Європі та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, які забезпечують підтримку наших прямих продажів групи і нашої дистриб'юторської мережі, що працює в більш ніж 60 країнах на шести континентах.

У нас є центр досліджень і розробки в Форт-Лодердейл, штат Флорида, США, і державою в найсучасніших виробничих потужностей в Hoevelaken, Нідерландів і Шеньчжень, Китай.

Комбо стент

combo_stent Детально...

Стенти металеві - Azule


azule Детально...

Балонні катетери

balon Детально...Оформити замовлення ? Задати питання ?
Copyright 2016, OOO "КАМСАБ".
All Rights Resered.

ООО "КАМСАБ" (044)501-31-89
м.Київ, вул.Євгена Сверстюка, 19 оф.503