logo

+38(067)914-91-05   info@kamsab.com.ua
+38(044)501-31-89   м.Київ, вул.Євгена Сверстюка, 19 каб.503

Зворотній дзвінок!

Протез сосуда Gelweave

Gelweave (Жельвів) тканий протез судини з поліефірного волокна нульовий порозности, що має унікальну запатентовану просочення модифікованим тваринам желатином. Зручність у роботі досягається за допомогою "плаваючих ниток", які утворюють велюрову зовнішню поверхню протеза і сприяють гарному проникненню його структури в навколишні тканини.

Товщина матеріалу - 0,4 мм наближає його до товщини власної тканини.

Конфігурації:

Лінійні: Для протезування аорти і судин відповідного діаметру і довжини. Розміри: Довжина від 10 до 60 см, діаметр від 6 до 38 мм.

gealweave_1
Лінійні попередньо вигнуті: Для анатомічно точного протезування дуги аорти. Розміри: Довжина 50 см, діаметр від 22 до 34 мм.

gealweave_2
Лінійні з додатковою гілкою "Ante-Flo": Для протезування грудної аорти з використанням гілки для антеградной перфузії. Також є попередньо вигнутий варіант. Розміри: Довжина 20, 40 або 50 см, діаметр від 20 до 34 мм. Діаметр бранши 8 або 10 мм, довжина бранши 15 см.

gealweave_3
Лінійні з синусом Вальсальви: Для протезування кореня і висхідної аорти зі збереженням клапана або одномоментної пересадкою біологічного клапана. Перший в світі тканий протез, анатомічно відповідний корені аорти. Синус Вальсальви знижує гидродинамическую навантаження на клапан і на гирла коронарних артерій, збільшує термін служби клапана. Є варіант з додатковою гілкою для антеградной перфузії. Розміри: Довжина 15 см, діаметр від 24 до 34 мм. Діаметр бранши (при наявності) 8 або 10 мм, довжина бранши 15 см.

gealweave_4
Многобраншевие протези Gelweave Plexus 3, Plexus 4: Для реконструкції дуги аорти з судинним комплексом. Додаткова бранша для антеградной перфузії у варіанту Plexus4 може бути використана для протезування підключичної артерії. Розміри: Довжина 40 см, діаметр від 22 до 34 мм, діаметр браншей 10х10х8х10 або все по 10 мм, довжина браншей 15 см.

gealweave_5
Многобраншевий протез Gelweave Lupiae: Зручна конфігурація для протезування дуги аорти з судинним комплексом і для операції «Хобот слона». Одна з браншей може бути подовжена і використана для кровопостачання вісцеральних артерій (в разі їх перекриття стент-графтов при гібридної операції). Протез оснащений рентгеноконтрастними мітками. Розміри: Довжина 40 см, діаметр від 20 до 34 мм, діаметр браншей 10х10х8х10 мм, довжина браншей 40х30х30х30 см.

gealweave_6
Многобраншевий протез Gelweave Siena Collared: Спеціальний протез для операції «Хобот слона», при якій протезіруют дуга аорти, а дистальний кінець опускається в порожнину аневризми для подальшого ендопротезування. Комір використовується для корекції невідповідності діаметрів протеза і дистальної аневрізматіческій розширеної аортою. Є модифікації з браншей для антеградной перфузії і многобраншевий. Протез оснащений рентгеноконтрастними мітками. Розміри: Довжина 50 см, діаметр від 20 до 34 мм, діаметр браншей 10х10х8х10 або все по 10 мм, довжина браншей 15 см.

gealweave_7
Многобраншевий протез Gelweave Coselli: Тканий судинний протез з чотирма інтегрованими браншамі, для реконструкції торакоабдомінальної відділу аорти. Розміри: Довжина 60 см, діаметр від 20 до 30 мм, діаметр верхньої пари браншей 10 мм, діаметр нижньої пари 8 мм, довжина всіх браншей 10 см.

gealweave_8
Біфуркаційні і тріфуркаціонние: Зручні для протезування черевної аорти, реконструкції торакоабдомінальної аорти, а також для операцій дебранчінг (протезування гілок аорти з перенесенням гирла ближче до кореня аорти). Розміри: Довжина 45 см, діаметр бифуркационного протеза від 12х6 до 24х12 мм. Діаметр тріфуркаціонного від 12 до 16 мм, центральна бранша 7 мм, бічні бранши від 6 до 8 мм.


gealweave_9
Трифуркаціонний тканий протез з додатковою браншей для антеградної перфузії
 • Для комплексного протезування гілок аорти при операціях дебранчінг
 • Переваги антеградной перфузії:

 •  

  - Зниження кількості тимчасових неврологічних розладів
    - Профілактика емболії судин головного мозку
  - Зниження часу операції

 • Рентгеноконтрастні мітки для зручності подальшої ендоваскулярної реконструкції аортиТрифуркаціонний арочний тканий протез з додатковою бічною браншей

Для операцій дебранчінг з почерговим перемиканням кровообігу.

Переваги конфігурації протеза:
 • Не потрібно гіпотермія
 • Ні церебрального циркуляторного арешту
 • Зменшення або відсутність дистального циркуляторного арешту
 • Зниження часу ішемії серця
Стаття George Matalanis, Sean D. Galvin:

“Branch-first” continuous perfusion aortic arch replacement and its role in intra-operative cerebral protection” из журнала Ann Cardiothorac Surg 2013;2(2):194-201 - Закачати статтюОформити замовлення ? Задати питання ?
Copyright 2016, OOO "КАМСАБ".
All Rights Resered.

ООО "КАМСАБ" (044)501-31-89
м.Київ, вул.Євгена Сверстюка, 19 оф.503